Tavlor och skulptur

Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur
Tavlor och skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

R STEELE (samtida): Komposition, diptyk - 2 delar, 1 signerad R Steele, olja på duk, 120x90 cm vardera

1 med reva, ytmärken

449229

2017-03-26