Apatfalvi Czene stilleben

Apatfalvi Czene stilleben
Apatfalvi Czene stilleben
Apatfalvi Czene stilleben
Apatfalvi Czene stilleben

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

APATFALVI JANOS CZENE(1904-1984): Stilleben med böcker, signerad, olja på duk, ca 59x89 cm

449234

2017-03-22