Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALVAR AALTO, 1 par, konsoler, för ritningar, furu och bok, höjd ca 93 cm
Skador: Smärre slitage
Smärre slitage
449252
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här