Design Alvar Aalto

Design Alvar Aalto
Design Alvar Aalto
Design Alvar Aalto
Design Alvar Aalto

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

ALVAR AALTO, 1 par, konsoler, för ritningar, furu och bok, höjd ca 93 cm
Skador: Smärre slitage

Smärre slitage

449252

2017-03-22