Sten Eklund litografi

Sten Eklund litografi
Sten Eklund litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKLUND (1942): Komposition, signerad och daterad Sten Eklund -06, färglitografi, 94/150, 69x42 cm

449255

2017-03-22