Wiking Swensson målning

Wiking Swensson målning
Wiking Swensson målning
Wiking Swensson målning
Wiking Swensson målning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979), abstrakt komposition, signerad, olja på duk, ca 64x73 cm

449258

2017-03-22