Cigarretui silver Ryssland
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGARRETUI, silver, förgylld insida, ryska stämplar, graverad dekor, inskription på locket: "Minne af wänner i Reval den 1/1 1893" samt ytterligare gåvoinskripton på sidan, ca 13,5 x 6,5 cm, vikt ca 176 g
Bruksspår
449259
2017-03-22