Cigarretui silver Ryssland

Cigarretui silver Ryssland
Cigarretui silver Ryssland
Cigarretui silver Ryssland
Cigarretui silver Ryssland
Cigarretui silver Ryssland
Cigarretui silver Ryssland

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

CIGARRETUI, silver, förgylld insida, ryska stämplar, graverad dekor, inskription på locket: "Minne af wänner i Reval den 1/1 1893" samt ytterligare gåvoinskripton på sidan, ca 13,5 x 6,5 cm, vikt ca 176 g

Bruksspår

449259

2017-03-22