Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE BONNIER (född 1925) Triptyk, färglitografier samtliga signerade och numrerade 44/75 , ca 104 x 74 cm.
449269
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här