Olle Bonnier

Olle Bonnier
Olle Bonnier
Olle Bonnier
Olle Bonnier
Olle Bonnier
Olle Bonnier
Olle Bonnier
Olle Bonnier

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE BONNIER (född 1925) Triptyk, färglitografier samtliga signerade och numrerade 44/75 , ca 104 x 74 cm.

449269

2017-03-22