Skulptur soapstone

Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone
Skulptur soapstone

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, vinrankor, Kina, 1900-tal, bär signatur, soapstone, höjd ca 17, längd 22 cm.

Ett nagg på ett blad.

449289

2017-03-22