Lindberg oljemålning

Lindberg oljemålning
Lindberg oljemålning
Lindberg oljemålning
Lindberg oljemålning
Lindberg oljemålning
Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUG LINDBERG, Skärgårdsvik, signerad Aug Lindberg, olja på duk, ca 55x73 cm

449311

2017-03-22