Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): "Till minnet av en tavla", signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik/olja på pannå, ca 22x30 cm

449345

2017-03-22