Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Brudslöjan, Storlien", signerad och dataerad E Forseth ?, datering a tergo 1952, akvarell, ca 45x36,5 cm

449355

2017-03-29