Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): "Brudslöjan, Storlien", signerad och dataerad E Forseth ?, datering a tergo 1952, akvarell, ca 45x36,5 cm
449355
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här