Säng empire

Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, empire, 1800-talets början, fanérad i mahogny, intarsiadekor, höjd ca 93, 94x201 cm, bäddmått ca 84x187 cm

Slitage, fanerbortfall, ytskador

449369

2017-03-25