Bokskåp jugend
Vollendet
2017-03-22
449382
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BOKSKÅP med skrivklaff, björk, 1900-talets början, intarsia, krön i form av snäckskal, höjd ca 215, 49x95 cm
Skador, nycke saknas