Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP med skrivklaff, björk, 1900-talets början, intarsia, krön i form av snäckskal, höjd ca 215, 49x95 cm
Skador, nycke saknas
449382
2017-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här