Solspeglar 3 stkn

Solspeglar 3 stkn
Solspeglar 3 stkn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 3 stkn, s k solspeglar, 1900-talets senare del, bronserad gjutmassa, konvext spegelglas, Ø ca 22 cm/styck

Bruksslitage

449384

2017-03-22