Rune Strand tusch och akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE STRAND (1924-2000): Kärleksakt med gitarr, tusch och akvarell, signerad och daterad R Strand -81, 24x30 cm

Gulnad, mindre veck

449385

2017-03-22