Erica Jacobson UNG SVENSK FORM

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERICA JACOBSON, "Gobeläng", signerad och daterad 2016, giclée fine art på akvarellpapper, bildmått ca 46X70 cm

Utställd
Illustration/förlagan för textil gobeläng för scenografin till uppsättningen av Othello på Orionteatern 2016

Ung Svensk Form - dåtid, nutid, framtid: vad hände sen?

449402

2017-03-29