Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), signerad i trycket, numrerad 86/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, litografi, ca 53x39 cmj
449424
2017-03-23