Mockaskedar 12 st
2017-03-23
449462
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOCKASKEDAR, 12 st., silver, modell "Sachsisk", kontrollstämplade, längd ca 10 cm, vikt ca 48 g
Visst slitage