Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE FORSELL, ljusstakar, 1 par, mässing, cylinderformad bas, stämplade Skultuna 1607 Sweden P Forsell, höjd ca 20,5 cm

Visst slitage/patina

449476

2017-03-23