Serveringsvagn
2017-03-23
449490
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, glas och mässing, 1900-talets andra hälft, lösa brickor i glas, hjultrissor, höjd ca 65, 60x40 cm
Bruksslitage, glasskivor med smärre kantnagg