Dalahäst 1900-talets början

Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄST, Dalarna, 1900-talets början, sk blåbening, vitmålad med polykrom dekor , höjd ca 16 cm

Smärre slitage o färgbortfall, borrad för ljus

449495

2017-03-23