Christian Vigilius Blache

Christian Vigilius Blache
Christian Vigilius Blache
Christian Vigilius Blache
Christian Vigilius Blache
Christian Vigilius Blache
Christian Vigilius Blache

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN VIGILIUS BLACHE (1838-1920): Kustbild med skepp, signerad och daterad Chr. Blache -90, olja på duk, ca 26x36 cm

449502

2017-03-23