Albert Eldh

Albert Eldh
Albert Eldh
Albert Eldh
Albert Eldh

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ELDH (1878-1955): Gårdsmotiv, signerad Albert Eldh, olja på pannå, ca 39x33 cm

449504

2017-03-23