Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
ALDO LONDI, 7 dlr, figurin i form av häst, 12,5x14,5 cm, fat diameter 28 cm, vaser, bl a Rimini Blu, chamotterat stengods, blågrön samt brun glasyr, Bitossi, Italien
Smärre nagg och glasyrskador
449513
2017-03-24