Medaljong

Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MEDALJONG, 18 k guld, omkring 1900, onyx, dekor av orientpärlor, med inredning, höjd inkl ögla ca 5 cm, total vikt ca 13 g

Smärr nagg, inredning m skador

449529

2017-03-23