Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MEDALJONG, 18 k guld, omkring 1900, onyx, dekor av orientpärlor, med inredning, höjd inkl ögla ca 5 cm, total vikt ca 13 g
Smärr nagg, inredning m skador
449529
2017-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här