Barbro Bäckström skulptur
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Mimaskärva, signerad Barbro Bäckström, aluminium, inskription på sockeln, höjd 35 cm inkl. sockel i trä.
Kuntoraportti
Smärre repor
449532
Päivämäärä:
2017-03-24