Barbro Bäckström skulptur

Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Mimaskärva, signerad Barbro Bäckström, aluminium, inskription på sockeln, höjd 35 cm inkl. sockel i trä.

Kuntoraportti

Smärre repor

449532

Päivämäärä:

2017-03-24