Helge Linden

Helge Linden
Helge Linden
Helge Linden
Helge Linden

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGE LINDEN (1897-1961): Figurer i vinterlandskap, signerad Linden, olja på pannå, ca 32x40 cm

449535

2017-03-23