Jn Moutte marinmålning

Jn Moutte marinmålning
Jn Moutte marinmålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JN MOUTTE (1800-tal): Marinmålning, fartyget "Balder", akvarell på papper, signerad Jn Moutte, ca 50x70 cm

449537

2017-03-23