Spegel Svenskt tenn Josef Frank

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, spegel, Svenskt Tenn, Stockholm 1968, tenn med detaljer i mässing, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn S9, ca 45x35 cm

Slitage

449541

2017-03-23