Läsljusstake

Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake
Läsljusstake

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSLJUSSTAKE, ermpierstil, 1800-tal, med vilande hund, marmor, bemålad skärm, höjd 35 cm

Slitage

449543

2017-03-23