Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921), Motiv av fiskare, signerad och daterad G. Nordström, blandteknik, ca 35x57 cm, oramad
Skadad passepartout, oramad
449553
2017-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här