Käpp

Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPP, 1900-tal, mässing, ben samt svartbemålat trä, längd ca 58 cm

Visst slitage

449567

2017-03-23