Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014), Classic Chevy vid Granbergsdals hytta, signerad Ulf Wahlberg, daterar -95, numrerad 238/240, ca 35,5 x 56 cm
449574
2017-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här