Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014), Classic Chevy vid Granbergsdals hytta, signerad Ulf Wahlberg, daterar -95, numrerad 238/240, ca 35,5 x 56 cm

449574

2017-03-24