Kandelabrar
2017-03-23
449582
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, för 4 ljus vardera, sockel i svart marmor, patinerad metall, höjd ca 44 cm
Slitage, en sockel med avslag/nagg, en marmor platta senare limmad