Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1950-tal, mahogny, rak benställning, cirkulär skiva, höjd ca 73, diameter 110 cm
Visst slitage, iläggsskivor saknas
449589
2017-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här