Matbord 1950-tal

Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1950-tal, mahogny, rak benställning, cirkulär skiva, höjd ca 73, diameter 110 cm

Visst slitage, iläggsskivor saknas

449589

2017-03-23