Sockerskrin silver Tyskland

Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland
Sockerskrin silver Tyskland

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSKRIN, silver, 1800-tal, senempire, Tyskland, stämplar RADECKI, invändigt förgylld, höjd ca 10, 15x10 cm, silvervikt 448 g

Nyckel saknas, slitage

449614

2017-03-23