Hundertwasser 2 träportföljer
Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike1928-2000), (2) Regentag Portfolio, två träportföljer med tryckt dekor i serigrafi och metallprägling, invändigt signerade och numrerade, grafiska blad ingår ej.
Zustandsbeschreibung
449632
2017-03-23