Hundertwasser 2 träportföljer

Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer
Hundertwasser 2 träportföljer

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike1928-2000), (2) Regentag Portfolio, två träportföljer med tryckt dekor i serigrafi och metallprägling, invändigt signerade och numrerade, grafiska blad ingår ej.

Zustandsbeschreibung

449632

2017-03-23