Steiff Giraff, Linda

Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda
Steiff Giraff, Linda

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STEIFF, giraff Linda, 1900-talets andra hälft, höjd ca 250, 100x60 cm

Lagningar, smärre slitage, mindre skador, märkning saknas

449648

2017-03-29