Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets slut, nyrenässans, fot i nysilver i form av putto, skål i godronnerat blått glas med emajldekor, höjd ca 34, diameter ca 27 cm

Försilvrnig med slitage, något sned, mynning med mindre nagg

449655

2017-03-23