Paul Holsby färglitografi

Paul Holsby färglitografi
Paul Holsby färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

PAUL HOLSBY (född 1921), Katten Kristina, signerad Paul Holsby -56, 1/135, färglitografi, 27x37 cm

449660

2017-03-23