Evert Lundquist oljemålning

Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition med kvinna, signerad E Lundquist, olja på duk, uppfodrad, ca 25x20 cm

Krackelering

449695

2017-03-25