Byrå 1800-tal
2017-03-26
449696
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, fanérad i valnöt, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 100, 104x52 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott
Ytskador, fläckar, övre och nedersta lådorna med nycklar fästa i låsen