Byrå jugend
2017-03-26
449697
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, jugend, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 85, 100x70 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Öråkers Herrgård
Två draghandtag o listdelar saknas, ytskador, sprickor