Väggpendyl gustaviansk
Closed
2017-03-26
449700
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren dekor, krön i form av rosett, höjd ca 82, bredd 58 cm
Senare urtavla, skadat glas, smärre skador, nyckel saknas