Figurin Meissen
Valmis
2017-03-23
449716
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FIGURIN, 1900-talets första hälft, Meissen, dam och herre i rokokoskrud, höjd ca 19 cm
Skador, lös del