Båtmodell
2017-03-23
449728
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARTYGSMODELL, 1900/200-tal, segelbåt, utförd i trä, tyg och metallhöjd, höjd ca 88, längd 93 cm.
Smärre slitage.